aktuality...
Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)
Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !
Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !
Další zlato do Chodova přivezl junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!
Pro 2 stříbrné medaile na 100m a 300m překážek dorostenek, si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23 a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.
Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.
Dvanáct chlapců a dívek předvedlo výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský - oštěp , 5.místa – Litavský a Skála - koule )
Přehled výkonnosti členů SCM KK:
Dorost:
- 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)
- zaostala za očekáváním
- Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord koule: 5. 14,21 – os.rekord
- potvrdil očekávání
o 400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)
- zaostala za očekáváním
- 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63 2./F 14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání
300mpř. – 2./R -45,93 2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání
Juniorstvo:
- Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním
- 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36 F/ DQ - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ 200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
- Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76 - splnil očekávání disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
- 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
- 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
- 400m: Petr Tirala (UNICH) -4./R 51,94 – zaostal za očekáváním
- 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17 F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem
M ČR se nezúčastnili:
Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.
Milan Mňatinoha má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.
Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.
Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.
Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):
95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord
Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK
Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)
Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !
Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !
Další zlato do Chodova přivezl junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!
Pro 2 stříbrné medaile na 100m a 300m překážek dorostenek, si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23 a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.
Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.
Dvanáct chlapců a dívek předvedlo výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský - oštěp , 5.místa – Litavský a Skála - koule )
Přehled výkonnosti členů SCM KK:
Dorost:
- 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)
- zaostala za očekáváním
- Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord koule: 5. 14,21 – os.rekord
- potvrdil očekávání
o 400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)
- zaostala za očekáváním
- 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63 2./F 14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání
300mpř. – 2./R -45,93 2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání
Juniorstvo:
- Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním
- 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36 F/ DQ - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ 200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
- Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76 - splnil očekávání disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
- 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
- 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
- 400m: Petr Tirala (UNICH) -4./R 51,94 – zaostal za očekáváním
- 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17 F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem
M ČR se nezúčastnili:
Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.
Milan Mňatinoha má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.
Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.
Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.
Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):
95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord
Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK
Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)
Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !
Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !
Další zlato do Chodova přivezl junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!
Pro 2 stříbrné medaile na 100m a 300m překážek dorostenek, si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23 a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.
Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.
Dvanáct chlapců a dívek předvedlo výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský - oštěp , 5.místa – Litavský a Skála - koule )
Přehled výkonnosti členů SCM KK:
Dorost:
- 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)
- zaostala za očekáváním
- Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord koule: 5. 14,21 – os.rekord
- potvrdil očekávání
o 400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)
- zaostala za očekáváním
- 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63 2./F 14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání
300mpř. – 2./R -45,93 2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání
Juniorstvo:
- Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním
- 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36 F/ DQ - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ 200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
- Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76 - splnil očekávání disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
- 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
- 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
- 400m: Petr Tirala (UNICH) -4./R 51,94 – zaostal za očekáváním
- 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17 F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem
M ČR se nezúčastnili:
Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.
Milan Mňatinoha má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.
Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.
Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.
Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):
95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord
Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK
Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)
Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !
Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !
Další zlato do Chodova přivezl junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!
Pro 2 stříbrné medaile na 100m a 300m překážek dorostenek, si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23 a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.
Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.
Dvanáct chlapců a dívek předvedlo výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský - oštěp , 5.místa – Litavský a Skála - koule )
Přehled výkonnosti členů SCM KK:
Dorost:
- 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)
- zaostala za očekáváním
- Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord koule: 5. 14,21 – os.rekord
- potvrdil očekávání
o 400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)
- zaostala za očekáváním
- 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63 2./F 14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání
300mpř. – 2./R -45,93 2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání
Juniorstvo:
- Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním
- 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36 F/ DQ - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ 200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
- Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76 - splnil očekávání disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
- 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
- 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
- 400m: Petr Tirala (UNICH) -4./R 51,94 – zaostal za očekáváním
- 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17 F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem
M ČR se nezúčastnili:
Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.
Milan Mňatinoha má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.
Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.
Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.
Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):
95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord
Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK
Hodnocení úspěšnosti klubů Karlovarského kraje na M ČR žactva v hale
Jablonec n/N ( 3. – 4. 3. 2012
Celková účast – 10 závodících ze 4 klubů ( ŠAK Chodov – 2, SKP UNION Cheb -5, TRIATLET K.Vary -1, AK Sokolov - 2)
Do Jablonce odjížděli někteří s velkým (medailovým) očekáváním, které se naplnilo! Na rozdíl od minulého roku, kdy závodníci z Karlovarského kraje žádnou medaili nevybojovali, z toho letošního si odvezly(dívky) hned < xml:namespace prefix = st1 />< xml:namespace prefix = st1 />< xml:namespace prefix = st1 />3 a získali další pěkná finálová umístění:
Medaile získaly:
1. místo – koule : Pavlína Kocurová (CHODO) – 12,40 – os.rekord
2.místo – 300m: Sára Janušková(UNICH) – 41,93 – os.rekord(členka SCM KK)
3.místo – 3x300m : Vejražková, Desenská, Janušková(UNICH) – 2:10,29
5.místo - dálka: David Gregor ( UNICH)) – 576 cm – os.rekord
6.místo - 1500m: Eliška Brožková ( TRIKV) – 5:13,73 – os.rek.
Ostatní: Sára Janušková(UNICH) -60m(8,20) -13.
Michaela Kýnová(AK SOK) – 60m( 8,41) –celkové 24.místo
Soňa Vejražková(UNICH) -60m(8,50 –os.rek.) – 28.
Žaneta Hošková(AK SOK) – 60mpř. (9,65 –os.rek) – 13.
Nikola Nemčeková(CHODO) –60mpř. (10,03) – 20.
Nikola Jesenská(UNICH) – 60m (8,36 –os.rek) -19.
- 300m(44,41) – 13.
David Richter(UNICH) – 150m(18,96) -15.
- dálka (538cm) -14.
Věřím, že při letním M ČR se podaří zopakovat medailový zisk. Doufám , že Karlovarský kraj bude v červnu při M ČR žactva na dráze v Olomouci reprezentovat daleko více závodících.
Zpracoval : L.Dočkal
)
Hodnocení účasti závodníků klubů z Karlovarského kraje na MČR
dorostu a juniorů v hale 2012
Dorost,junioři – Praha – Olymp 18.-19. 2. 2012:
Celková účast – 14 závodících z 5-ti klubů ( SKP Union Cheb -3, ŠAK Chodov -5,
TJ MDDM Ostrov-1, AK Sokolov < xml:namespace prefix = st1 />-1, AC Mariánské Lázně – 2, Triatlet K.V. - 2 ).
Medailové zisky:
Dorost:
60mpř.: 1. Anna Zekuciová ( MDDM Ostrov) – 8,63 (os.rek)
Koule : 2. Milan Mňatinoha (ŠAK Chodov ) – 16,71 (os.rekord)
Junioři:
Koule: 2. Tomáš Skála ( ŠAK Chodov) – 16,77( osobní rekord)
Finalová umístění:
Dorost:
60m: 8. Lucie Prokopová (TRIKV) – 8,02(os.rek.)
Junioři:
400m: 6. Matěj Vrba (TRIKV) – 50,43
800m: 6. Jiří Gregor(UNICH) -1:58,38 –os.rekord
Ostatní umístění:
Dorost:
60mpř.: Daniel Hruška (CHODO) – 18. (9,09)
200m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 10. (26,53)-os.rek
Veronika Borsiková(ACMLA))- 15.(27,63)
400m: Veronika Borsiková(ACMLA))- 11.(62,02)
Koule: Filip Litavský(CHODO) – 14.(12,67)
Trojskok: Anna Zekuciová (OSTRO) – 16. ( 10,04)
Junioři:
60m: Miroslav Sabadin (UNICH) -10.(7,23)
200m Miroslav Sabadin (UNICH) -14.(23,50)
Petr Tirala (UNICH) – 17.(23,77)
Jiří Stehno (CHODO) -DQ
400m: Jiří Stehno( ŠAK Chodov) -8.(50,91)
Petr Tirala (UNICH) – 12.(51,69) – os.rekord
1500m David Špindler (ACMLA) – 9.(4:12,33)
Dálka: Jan Berg(AKSOK) -12.(631cm)
Po několika letech závodník z Karlovarského kraje titul Mistra ČR a to zásluhou Anny Zekuciové, která přesvědčivě zvítězila v běhu na 60mpř, mezi dorostenkami.
Pozitivním faktorem je určitě zisk stříbrných medailí a to Tomáše Skály a Milana Mňatinohy v kouli.
Svými výkony velmi potěšili zejména Jiří Gregor ( 6.místo 800m) a Lucie Prokopová, která postoupila do finále v běhu na 60m.
Žákovský mistr z roku 2011 v běhu na 800m Marek Ptáček nestartoval z důvodu nedostatečné tréninkové přípravy, kterou nemohl absolvovat na dostatečné úrovni z důvodu plnění si školních povinností.
Výkony zúčastněných a to zejména medailové zisky naznačily určitý vzestup mládežnické atletiky v Karlovarském kraji. Pro Věřím, že se dočkáme na letním mistrovství ČR dalších medailí!
Vypracoval Libor Dočkal, VT SCM KK
Hodnocení výkonnosti členů SCM KK při OMJ v hale
dne 4.2.2012 v Praze na Strahově
Oblastní mistrovství v hale ukázalo možnosti jednotlivých atletů a atletek , kteří jsou zařazeni do systému péče o mládež – SCM KK.
Fakta , postřehy VT SCM L.Dočkala:
- Z 15 –ti zařazených se závodů zúčastnilo 13 ( omluveni : Sabadin – lyžování v Itálii, Mňatinoha – rekonvalescence po zranění zad)
- Všichni zařazení patřili ve svých disciplínách mezi nejlepší závodníky společného OMJ Karlovarského a Plzeňského kraje
- Většina zúčastněných předvedla své nejlepší osobní výkony ( dobré načasování formy)
- Většina závodících má šanci se na nadcházejícím M ČR v hale umístit minimálně ve finále, Zekuciová (60mpř. –dky) a Skála (koule –jři) mají největší reálnou šanci získat medaili
Přehled dosažených výkonů při OMJ a aktuální postavení v tabulkách
jméno |
kategorie |
disciplína |
Výkon při OMJ |
Aktuální pozice tabulkách ČR |
poznámka |
Borsiková V. |
Dky -95 |
400m |
61,56 |
5. |
Os.rekord |
Berg Jan |
Jři -94 |
dálka |
656cm |
9. |
Os.rekord |
Hruška Dan |
Dci -96 |
60mpř |
8,91 |
23. |
Os.rekord |
Janušková S. |
Žky -97 |
60m/200m |
8,29 / 27,33 |
|
Žákyně! |
Litavský F. |
Dci -96 |
koule |
13,85 |
6. |
Os.rekord |
Prokopová L. |
Dky-96 |
60 / 200 |
8,03/26,86 |
10. / 13. |
Or.rekordy |
Ptáček M. |
Dci -96 |
60/200 |
7,97/25,15 |
Hl.disciplína 800m ???? |
Neznám důvod,proč
nestartoval na 800 nebo 400 ! |
Skála T. |
Jři -94 |
koule |
16,55 |
2. |
Os.rekord |
Stehno J. |
Jři -93 |
400m |
50,97 |
11. |
Návrat po roční pauze -Z |
Špindler D. |
Jři-94 |
800m |
2:00,19 |
6. |
M ČR možná 1500m(7.)? |
Tirala P. |
Jři-94 |
400m |
52,19 |
21. |
|
Vrba M. |
Jři-93 |
400m |
50,58 |
9. |
(hlavní disc. 800m) |
Zekuciová A. |
Dky-95 |
60mpř |
8,93 |
2. |
|
Sabadin M. |
Jři -94 |
60/200 |
7,16/22,94 |
7./11. |
Os.rekordy v hale 2012 |
Mimo výše zařazených členů SCM KK prokazuje v halové sezóně vysokou výkonnost J. Gregor (1994) v běhu na 800m (1:5876) – 5. v tabulkách ČR!
………………………………………………………………..
Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)
Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !
Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !
Další zlato do Chodova přivezl junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!
Pro 2 stříbrné medaile na 100m a 300m překážek dorostenek, si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23 a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.
Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.
Dvanáct chlapců a dívek předvedlo výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský - oštěp , 5.místa – Litavský a Skála - koule )
Přehled výkonnosti členů SCM KK:
Dorost:
- 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)
- zaostala za očekáváním
- Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord koule: 5. 14,21 – os.rekord
- potvrdil očekávání
o 400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)
- zaostala za očekáváním
- 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63 2./F 14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání
300mpř. – 2./R -45,93 2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání
Juniorstvo:
- Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním
- 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36 F/ DQ - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ 200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
- Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76 - splnil očekávání disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
- 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
- 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
- 400m: Petr Tirala (UNICH) -4./R 51,94 – zaostal za očekáváním
- 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17 F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem
M ČR se nezúčastnili:
Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.
Milan Mňatinoha má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.
Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.
Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.
Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):
95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord
Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK
Hodnocené M ČR dorostu a juniorů v Praze (23. – 24. 6. 2012)
Nejlepší medailové výsledky za poslední roky předvedlo 12 atletů a atletek ze 6-ti klubů Karlovarského kraje !
Vedoucí postavení v letošních českých juniorských tabulkách v běhu na 400mpřekážek vítězstvím potvrdil chodovský Jiří Stehno a časem 52,78 zaostal jen 0,43 s za limitem pro MSJ !
Další zlato do Chodova přivezl junior Tomáš Skála za kouli (16,76) a obhájil své prvenství z loňského roku!
Pro 2 stříbrné medaile na 100m a 300m překážek dorostenek, si doběhla ve vynikajících osobácích 14,23 a 43,80 ostrovská Anna Zekuciová.
Výborného času 3:58,76 v běhu na 1500m juniorů dosáhl David Špindler z Mariánských Lázní , který znamenal zisk stříbrné medaile.
Dvanáct chlapců a dívek předvedlo výkony s řadou osobních rekordů, některým chybělo k medaili jen kousek štěstí ( 4. místo – Litavský - oštěp , 5.místa – Litavský a Skála - koule )
Přehled výkonnosti členů SCM KK:
Dorost:
- 400m: Veronika Borsiková( ACMLA) -6./R 61,72 (celkově 15.)
- zaostala za očekáváním
- Oštěp: Filip Litavský(CHODO) – 4. 51,72 –os.rekord koule: 5. 14,21 – os.rekord
- potvrdil očekávání
o 400m: Lucie Prokopová (TRIKV) – 3./R 60,54 ( 9.)
- zaostala za očekáváním
- 100mpř. Anna Zekuciová ( OSTRO) -2./R -14,63 2./F 14,23 – osobní rekord – potvrdila očekávání
300mpř. – 2./R -45,93 2./F 43,80 – osobní rekord – předčila očekávání
Juniorstvo:
- Dálka: Jan Berg (AKSOK) -12. 631cm – zaostal za očekáváním
- 100m: Miroslav Sabadin (UNICH) -2./R 11,36 F/ DQ - splnil očekávání postupem do finále, zde DQ 200m 5./R 22,70 – os.rekord (13.) splnil očekávání
- Koule: Tomáš Skála (CHODO) -1. 16,76 - splnil očekávání disk 5. 43,97 os.rek. – splnil očekávání
- 400mpř.: Jiří Stehno (CHODO) – 1. 52,76 – os.rekord – potvrdil očekávání
- 1500m: David Špindler(ACMLA) – 2. 3:58,76 os.rek. – předčil očekávání
- 400m: Petr Tirala (UNICH) -4./R 51,94 – zaostal za očekáváním
- 800m: Jiří Gregor (UNICH) – 4./R 2:00,17 F/8. 1:59,46 – splnil očekávání pouze umístěním, ne výkonem
M ČR se nezúčastnili:
Marek Ptáček se nepřihlásil(nebyl nominován?) z výkonnostních důvodů.
Milan Mňatinoha má dlouhodobé zdravotní problémy se zády.
Daniel Hruška ukončil sportovní činnost a byl vyřazen z SCM KK.
Matěj Vrba se nepřihlásil( ukončil činnost ?) z výkonnostních důvodů.
Ostatní zástupci klubů Karlovarského kraje ( kandidáti členství do SCM KK):
95 Iveta Andreasová (TRIKV) – 9. 1500m ( 5:17,75) – os.rekord
Zpracoval L.Dočkal VT SCM KK